دوستداران حاج منصور ارضی
قالب وبلاگ

ادخلوها بسلام آمنین

بسم رب الحسنین علیهم السلام

دل میزند و ضربان آن تند میشود گاه وزش نسیم صیام با اللهم رب الشهر الرمضان خواندن شب های ارک و سوزی زیرلب آخدا من آمدم

شب های آخر شعبان نوید آشتی میدهد با افتتاح که فتح بابی باشد برای ورود به دهه رحمت پس حاجی بخوان که بوی حج میدهد الهی العفو گفتنتان

من کاری با ملایان لغت ! ندارم سیدنا الاستاد استاد شب های حرف زدنم با خدا حبیب لحظه های حسین جانی من

شب های نورانی تهران و ارک و خیابان های بازار را بنواز با شور آخرهای مناجات با حسین جان راستی امسال بارت سنگین تراست زیرا بارمعنوی آقا مجتبی تهرانی ها را که امسال نیستند را بیشی از پیش امسال تو باید بکشی قربان شانه های نوکری ات که حین ابوحمزه خواندن و شب سوم و روضه سه ساله مثل کوهی است که تکان میخورد و با رود اشک خورد میشود و میریزد

بیا شب های جمعه ما را ببرنجف کمیل گفتی پائین پا نمیبری دیگر ولی این رسمش نیست محرم که نمیشود پس کار ماه مبارک است

حاج منصور حاجی جان خودمان جمعه ها ملائک منتظرافتتاح ارک هستند تا بگویی :ایقنت

یقین دارم که از افعال زشت من غضبناکی چه خواهی کرد ای دریای رحمت با کف خاکی

شب های عطش خوانی و عباس خوانی و از سحر شبیه به حضرت صاحب شدن و افطار با لب تشنه و یاد لب های مبارک اصغر و حسین و عباس و تربت خواندنت آه که چقدر دلم تنگ است

بخوان پدر جوانان ارک رفیق شهدا یار جانبازان برادر محارم عرش سردار ثابت سیدعلی الحسینی الخامنه ای

امسال حزب الله پشتی نو میخواهد و اشکی دوباره ساز که زین کنند مرکب سربازی ولی فقیه را

دل عطش مجیر دارد هوای مناجات کوفه غربت ام المومنین خدیجه کبرای رسول خدا هواهوای جوشن های صغیر وکبیر است و روضه موسی ابن جعفر

هوای شب ها در چشم ما بارانی است بر روضه های عجیب زینبی ات شب ۲۳ سال قبل هنوز میکشد مرا

شوق ولادت گل پسر امیرالمومنین امام حسن مجتبی مثل پیله ابریشم دلم را پروانه کرد آه ای اجل مهلت بده من و منصور را

خدا کشت مرا غصه شب های قدر .حاج منصور دلم بیا باز یادم بینداز هزار بار کوثر خواندن شب قدررا تا شایدبابی باز شود

شب های حیدر کرار شب ساقی بدر شب های ضربت ای داد اصلا بازهم لعنت بر ابن ملجم ها

حاجی شب امام رضا بلبل میخواهد بسم الله هزار دستان معرکه عشق یا علی مدد

حاجی شب های آخر ماه مبارک ارک که مال  خودمان است پس

هرکه دارد سر سودای خدا بسم الله  هرکه دارد هوس کر و بلا بسم الله

شب های وعظ و دعا شب های نصایح پدارانه و نهیب های حیدری حاج منصورارضی

وعده ما:


موضوعات مرتبط: آرشیو برنامه های اعلام شده حالات و تصاویرحاج آقا
ادامه بیانات نورانی اش
[ یکشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 10:3 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
 

ای کاش این عزیزانی که شعر خواندند یک مقدار هم شعر مناجاتی می خواندند! چرا؟ چون وقتی دلها با مناجات شیرین می شود زودتر به حسین علیه السلام می رسد...

به گزارش عقیق، اجتماع بزرگ مداحان، شاعران و خادمان هیئات مذهبی در مسجد ارک تهران و با سخنرانی حجت الاسلام قاسمیان و حاج منصور ارضی و همچنین شعرخوانی شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.
 
این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید و همچنین قرائت زیارت عاشورا توسط برادر افشاری آغاز شد.
 
در ادامه، محسن عرب خالقی، شاعر و مداح اهل بیت (ع) مراسم را با قطعه شعری آغاز نمود. پس از وی، محمد رسولی، قاسم صرافان و حسن لطفی به شعر خوانی پرداختند.
 
گزیده سخنان حاج منصور ارضی در این مراسم را بخوانید:
 
*از پارسال تا حالا شعر ها خیلی فرق کرده و بهتر شده است. و این مسئله را در جلسه ای که در خدمت بعضی از شعرا بودیم عرض کردم و این مهم است که بدانید.
 
*شعرا باید امین الله را سر مشق زندگی خود قرار دهند. اگر اینگونه شد به هیچ چیزی نیاز نداریم ما باید دشمن را تحریم کنیم تا دشمن ما را. به این معنی که سبک ها و سلیقه هایی که بوی غیر امیرالمومنین و فرزندانشان می دهد را از خودمان دور کنیم.
 
*کاری که ما باید در ماه رمضان انجام دهیم اینست که اول باید بگوییم که مردم فقیر مناجاتند و فقیر روضه صحیح اهل بیت علیهم السلام هستند. خط روضه از حسین تا خداست. خط مناجات هم همینطور.
 
*شما باید با دعا مانوس باشید. چرا دشمن از هیئات ها و وعاظ و مداحان میترسد؟ چون شما دعوت می کنید مردم را به خدا و از شیطان دور می کنید. 
 
*ای کاش این عزیزانی که شعر خواندند یک مقدار هم شعر مناجاتی می خواندند! چرا؟ چون وقتی دلها با مناجات شیرین می شود زودتر به حسین علیه السلام می رسد. این دعاها خودشان مقتل هستند. مثل دعای عرفه، دعای جوشن صغیر و دعاها و زیاراتی که برای اهل بیت آمده است. دعای سوم شعبان، دعای نیمه شعبان.
 
*این مسئله را بارها گفته ام و از این حرفم کوتاه نمی آیم! حافظ و سعدی بهترین شعرا بودند، استفاده هم بردیم ولی اگر اینها مقتدایتان باشند خطرناک است. نباید این ها مقتدای شاعر شوند. مقتدای ما کسی دیگر است. تربیت شده دستگاه اهل بیت علیهم السلام باید شعرش با دیگران فرق کند. نیاز نیست برای جنگیدن با دیگر شعرا همچون آنها شعر بگوییم! ما باید وصف خاندان اهل بیت علیهم السلام را بگوییم و بس!
 
*همیشه به مداحان نزدیک خودم عرض میکنم، وقتی می خوانید، برای خودتان بخوانید! اگر برای خودتان خلوت کنید این مسیر خودسازی و خود شناسی و خدا شناسی است و همین کار تمام مجلست را بهم میریزد! ما هم دنبال همین هستیم دیگر!
 
*مراقب باشید! کسی از شهرت کاذب به جایی نمی رسد! مردم فقیر مناجاتند. فقر روضه حقیقی اهل بیتند. به من می گویند، روضه باز بخوانیم؟ یعنی چی؟ بالاخره اتفاق افتاده یا نیفتاده؟ چرا مقام معظم رهبری در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) فرمودند هیچ کدام از شما روضه خوان نیستید من روضه خوانم. شما مداحید! یعنی چی؟ این یعنی ما هنوز درس روضه یاد نگرفتیم. روضه خواندن که به شعر خواندن نیست! باید بروی و زانو بزنی، باید کمک بگیری، باید از سودای دل ناله بزنی، باید دعاهای آمده را بخوانی در هر صبح و ظهر و شب! باید مناجات کنی. باید با شب مانوس باشی، کمتر بخور، کمتر بخواب تا به یه جایی برسی تا مردم را به جایی برسانی!
 
*دشمن کار کرده! اینترنت، موبایل و ماهواره و ...! اگر بعضی از اخلاق ها را از خودت دور نکنی، اگر بعضی از ارتباطاتت را کنسل نکنی، اگر مواظبت و مراقبت نکنی مداح نمی شوی! اگر می بینی مرحوم فیض کاشانی، مرحوم آیت الله قاضی و ... وقتی داستان زندگیشان را تعریف می کنند متعجب می شوی برای این است که اینها یکسری مراقبت ها داشتند مواظبت ها داشتند! هر مجلسی را نمی رفتند! در ماه رمضان اگر خواستی روضه بخوانی قبلش مناجات بخوان! اگر دیدی مردم گریه نکردند، خودت را اذیت نکن! پاشو و مجلس را ترک کن!
 
*خواهش من از شعرا این است که شعر مناجاتی بگویند. سبک هایی که در آن زمزمه داشته باشد بسرایند! در مناجات نمی شود هر شعری را خواند، شعر باید زمزمه داشته باشد. در دعا ها همه جوره به ما یاد داده اند که چگونه مناجات و زمزمه کنیم.
[ شنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 18:49 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

اجتماع بزرگ مداحان، شاعران و خادمین هئیات مذهبی با سخرانی حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان و حاج منصور ارضی عصر جمعه در مسجد ارک تهران برگزار شد   


عکس:اجتماع بزرگ مداحان در آستانه ماه‌رمضان
 
ادامه....

ادامه بیانات نورانی اش
[ شنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 14:47 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

جلسه ذاکرین حسین جان در آستانه ماه مبارک رمضان

باحضور شاعرین خادمین و ذاکران

جمعه  چهاردهم تیر نود و دو ساعت شش بعد الظهر

سخنرانان:حجت الاسلام قاسمیان

استادحاج منصور آقای ارضی

وعده ما سر صحبت عرش جایگاه شیر بیشه مناجات مسجد ارک تهران


موضوعات مرتبط: آرشیو برنامه های اعلام شده حالات و تصاویرحاج آقا
[ پنجشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 12:21 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
بسم رب الحسین علیه السلام

به رحمت هم نمى رسد كسى مگر به اراده خدا و رضايت خدا هم در رضايت حضرت زهرا(س) است چون عصمت الله است پس برو دنبال رضايت بى بى... دو سه روز اوّل ماه رمضون رو هم فقط با حضرت صحبت كن و كارهاتو رديف كن تا برى سمت مابقى اعمال كه انشاءالله يه نتيجه اى بگيريم!

حاج آقا منصور ادامه داد: خدا خيرتون بده انشالله پول برای صدقه و جهيزيه فراموش نشه؛ پولهاتون رو هم بياريد تا شب ها كمك كنيد؛ الان ماه رمضون واقعاً يه عدّه اى ندارند، اگر داشته باشند روزه مى گيرند، ديگه هم به من نگيد خودتون ببينيد و بگرديد دنبال يک آبرودار و كمك بدين و خرج كنيد، بگذاريد گره ها باز بشه و توجّه هم داشته باشين كه اگر مال تون حلال كمك بدين ها وگرنه نمى خواد.


لینک دانلود مراسم 11 تیرماه و همچنین مراسم 4 تیرماه که با تاخیر آماده شده است به همراه اشعار و الباقی سخنان استاد ارضی حفظه الله را در ادامه بیانات نورانی دریافت نمایید.


ادامه بیانات نورانی اش
[ چهارشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 15:4 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

بسم رب الحسین علیه السلام

ببينيم كجاى كاريم؟! وَ عَوَائِدَ الْمَزِيدِ إِلَيْهِمْ وَاصِلَةٌ كه البته يك تيكه هم در ادامه دارد كه مى فرمايد؛ وَ عَوَائِدَ الْمَزِيدِ مُتَوَاتِرَةٌ ؛ ميگه اگر اون اوّلى رو وصل شدى و گرفتى برايت مُتَوَاتِرَةٌ مى شود لذا بايد به علامات و اثر وضعى كارها دقت كرد...سياست هم كه ديگه بلدى؛ الحمدالله همه چيز رو بلدى؛ همه منتظرند كه اين بنده و مخلوق خدا شروع كند به كار و بعضى تيرهاشونو بزارند به كمان و پرتاب كنند، همه هم ميگن كه فلانى مقصّره... هيچ كس نميگه خودم مقصرّم كه نيمه شبى ناله نزدم و... امّا بدون؛ چه قشنگ گفت يك لات با صفايى به من كه انقدر نگران نباش؛ يه نهاده ديگه! حكومت نيست كه! حكومت اوّل دست خدا و امام زمان، بعدش هم دست ولايت فقيه است!فقط خدا كنه شيطنت و اذيّت نكنند كه مثل اين هشت سال كه چقدر اذيّت شديم كه خيلى از ماجرا ها و سران فتنه گرها و غيره و ذلك اصلاً يادمون رفت و اينها در اين مدّت دوباره نيرو چيدند و الان هم دارند ادامه مى دهند كه بماند...


موضوعات مرتبط: نکات مداحی و اخلاقی ماثور ازحاجی، حاج آقا و مسائل روز
ادامه بیانات نورانی اش
[ چهارشنبه پنجم تیر ۱۳۹۲ ] [ 11:57 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

جشن میلاد حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف با سوز مهجور غائب از نظرحاج منصورارضی

 

صلوات

 

یک شنبه شب ولادت حضرت عشق

مولا نا الصاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف

بیت الزهرا سلام الله علیها


موضوعات مرتبط: آرشیو برنامه های اعلام شده حالات و تصاویرحاج آقا
[ جمعه سی و یکم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 14:35 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

صلوات

[ پنجشنبه سی ام خرداد ۱۳۹۲ ] [ 19:1 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
شما نگران چه هستید؟ حالا حرف های دو پهلو و چند پهلو می زنند، باید صبر کنیم و ببینیم که این دولت جدید چه می کند، دیگران که نابود کردند. اینهایی که رفتند و تمام شدند واقعاً کاری کردند که دین مردم در خطر افتاد و .....


اشعار مناجات با حضرت حجت علیه السلام، بیانات نورانی و اشعار مولودی حضرت علی اکبر علیه السلام در ادامه مطالب + لینک دانلود مراسم 


ادامه بیانات نورانی اش
[ چهارشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:38 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

جشن میلاد علی اکبرحسین علیه السلام بانوای حاج منصورارضی

سه شنبه صبح قبل از ولادت ابن الحسین علیه السلام صنف لباس فروش از نماز صبح

سه شنبه شب قبل ولادت علی ابن الحسین علیه السلام

چهارشنبه شب ولاد حضرت علی ابن الحسین ابن علی علیه السلام بیت الزهرا سلام الله علیها

پنج شنبه سخنران: استاد مهدی توکلی بعد از نماز ظهرو عصر

مکان: خیابان هاشمی، بین خوش و قصرالدشت، کوچه شهید راستگو، حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام (ویژه برادران)

شب جمعه شام ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام کمیل حرم سید الکریم

صلوات


موضوعات مرتبط: آرشیو برنامه های اعلام شده حالات و تصاویرحاج آقا
[ سه شنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 15:10 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

مناجات با حضرت حجت اروحنا فدا:

صبح وشب راهی بازارشدن می ارزد

یوسف فاطمه را یارشدن، می ارزد

باکلافی که شده بافته ازخون جگر

پیش تجارخریدارشدن، می ارزد

ای طبیبی که علاج غم هجران هستی

ازغم هجرتو،بیمارشدن،می ارزد

کاروان راه بیندازکه ماشادشویم

بخدا قافله سالارشدن، می ارزد

تاکه یه لحظه ی کوتاه بببینیم تورا

متوسل به علمدارشدن، می ارزد

ادامه


موضوعات مرتبط: نکات مداحی و اخلاقی ماثور ازحاجی
ادامه بیانات نورانی اش
[ چهارشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 15:1 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

بسم رب الحسین علیه السلام

بیانات بسیارمهم حاج منصورارضی درخصوص انتخابات۲۲/۳/۹۲

حاج منصورارضی همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه سالروزتولد امام حسین علیه السلام درمراسم  زیارت عاشورای امروز بیان کرد:

ضمن تشکر از آقای حداد عادل در خصوص انتخابات نکات مهمی را بیان کرد:

خدا به آقای حداد عادل خیر دهد ایشان برای من خیلی عزیزهستند ایشان استاد پرهیزکار و خیلی مورد وثوق هستند ودیدید که ایشان چطو ر دفاع کرد و رفت

ازاینطور آدم ها کم هستند وباید همین ها روهم حفظ کرد

حاج منصورارضی ضمن اشاره به اینکه دراین انتخابات از هیچ یک از کاندیداها اسم نخواهم برد افزود:

اول به فرمایشات مقام معظم رهبری و شاخص هایی که در خصوص اشخاص داده اند توجه کنید و بعدهم ببینید علما چه کسی را قبول دارند آن عالم بزرگوار یا دگر مدرس جامعه که عنوان کردند.یکی دونفرهستند.

مهمتر از همه اینمه هرکسی که رای به هرشخصی میدهد و به حجت شرعی رسیده باشد اشکال شرعی ندارد وما نه .باید بگوییم که نباید به فلان شخص رای دهید

نکته بعدی اینکه هرکسی که رای میدهد احترام دارد

وهرکسی که پای صندوق ها می آیدهم احترام دارد این نظر مقام معظم رهبری  است

این حرف که بعضی میزنند که مگر رای دادیم چیکار کردند و همه چیز گران شده و غیره و ذالک حرف های اشتباهی است

به کسی که دیندارتر است رای دهید و بدانید که خدا از شما قبول میکنید

حاج منصور ضمن اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت : در شوراها شهرتهران هم به کسانی رای بدهید که تازه نفس تر باشندو نظم شهر را درست کنند و به فکر معیشت معنوی شهروندان باشند

در ادامه ایشان ضمن اشاره به شکسته شدن کمر دشمن در انتخابات گفت خانواده اتان را پای صندوق رای بیاورید تا دشمن کور شود و ضربه نهایی را بخورد

هر دفعه انتخابات ضربه ایست به دشمن گرچه احتمالا انتخابات به دور دوم کشیده میشود و آنجا اصلح بهتر انتخاب میشود

همه افراد ارزش دارند و به اندازه خودشان محترم هستند.

 

 


موضوعات مرتبط: حاج آقا و مسائل روز
[ سه شنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:28 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
سلام علیکم طبتم

فهرست کاندیداهای شورای شهر تهران از سوی رزمندگان حزب الله مسجد ارک اعلام شد
حاج آقا منصورارضی : معیشت معنوی ونظم شهری باید در اولویت قرار بگیرد
رزمندگان حزب الله مسجد ارک لیست 31 نفره کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران را اعلام کرد.

فهرست رزمندگان حزب الله مسجد ارک برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران اعلام شد: اسامی 31 نفر این فهرست بشرح زیر است :

 


ادامه بیانات نورانی اش
[ سه شنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 15:40 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

برنامه حاج آقا منصور به مناسبت میلاد حضرات عشق

سه شنبه صبح قبل از ولادت ارباب علیه السلام صنف لباس فروش از نماز صبح

سه شنبه شب ولادت ابی عبدالله علیه السلام بیت الزهرا سلام الله علیها

چهارشنبه شب ولاد حضرت ابالفضل علیه السلام  حسینیه چمنی

پنج شنبه شب ولادت حضرت سجاد علیه السلام  بیت الزهرا سلام الله علیها

شب جمعه شب ولادت حضرت زین العباد علیه السلام کمیل حرم سید الکریم

صلوات

[ یکشنبه نوزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:26 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

صلوات


تو این همه هیاهو بشنو ید از کمترین زائر
جای همه مشتی ها حرم مشتی عالم که گنبدش طلاست خالی بود
حرم.نیمه شب.جامعه کبیره.کمیل.حاج منصور و آه حسین
 
[ شنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:52 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
سلام علیکم و رحمة الله

 

دانلود صوت مراسم زیارت عاشورا صنف لباس فروش با نوای جانسوز حاج حسین سازور

روضه حضرت موسی ابن جعفر و روضه ارباب بی کفن سلام الله علیهم

 

 لینک دانلود مراسم زیارت عاشورا – 14 خرداد 1392

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 11:46 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]

بسم رب الشمس الشموس علیه السلام

لیله المحیا شب عاشقان نجف شب بیست و هفتم رجب شبی که هرکه مریضش رابه نجف برساند شفایش بدست امیرالمومنین علیه السلام رد خور ندارد آه آه آه از فراق

اما جامانده ها چه کنند؟میفرماید هرجور شده خودت رو به مشهدالرضا علیه السلام و به شب زیارتی و روز زیارتی مولای هشتم علیه السلام و آنهم چه غزلخوانی حاج منصور ارضی
 

 

ادامه را بخوانید بذکرصلوات


 


موضوعات مرتبط: آرشیو برنامه های اعلام شده حالات و تصاویرحاج آقا
ادامه بیانات نورانی اش
[ دوشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 11:48 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
کسی درمورد معیشت مادی ومعنوی سخن نمیگه، شما میخوای بادین مردم چه کنی؟ ساختند کوروش و داریوش رو و آثارش هست ولی آثاردینی ندارن. دین مردم از بین رفت. فرعون ساخت بعدم براش ساختند بدنشم ساختند یهودکه میرسه به اینجاکه خدایی کنه  وتسلط پیداکنه  وَأَنِّي فَضَّلْتُكُمْ عَلَى الْعَالَمِينَ ولی بنی اسراییل سقوط کرد دقت کنید تفسیرها رو. نتیجش اینکه برای دین مردم چه کردند؟ اگرهیئات وعلما و مساجد واهل بیت وخون شهدا نبودند، من وتوئی هم نبودیم


موضوعات مرتبط: نکات مداحی و اخلاقی ماثور ازحاجی، حاج آقا و مسائل روز
ادامه بیانات نورانی اش
[ شنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:20 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
شما باید به شعارها وحرفهای این 8کاندید که ازاین کانال به نسبت مبارک رد شدند دقت کنید. مثلا یک نفرشون گفت که سران فتنه یاران من هستند. دیگری جور دیگه گفت.

ببینید چه کسانی معیشت معنوی ومادی مردم راتامین میکنند، این رودیگه میفهمی، سالها درس عاشورایی خواندید ببینید چه کسی به فکر دین مردم هست و واقعا به فکر مال مردمه، خدا کنه متوجه بشوند که چه ضرربزرگی رو مردم متحمل شدند و در آزار و اذیت قرارگرفتند ومعیشت معنوی رو از کاندیداها سوال کنید. سوال کنید.

بگویید که شماها که ازاین دایره گذر کردید قبول،همگیتان اندازه خودتان احترام دارید مگرخودتان باعث خرابی خودتان شوید و خود را وابسته به گروه خاصی معرفی کنید، یکی از اینها آمده و هنوز که هیچ خبری نیست و معلوم نیست رای بیاره یا خیر میگه درود بردوم خرداد، بعد حالا یادش اومد سوم خرداد رو هم بگه، اینها مشخصه چه کسانی هستند اما حالا کمتر خطا کردند از فیلتر شورای نگهبان گذشتند.

هزینه های بسیاربالایی برای تبلیغات خرج می کنند وچقدروقت برای این آقایون در صدا و سیما گذاشتند، خداکند برای خداهم که شده حقیقت باطنشون رو بگن.

بنده هم هیچ کاری به هیچ کدامشان ندارم، به یک نفر رای میدهم، خدا لعنت کند کسانی رو که با دین ما و با امام زمان ما بازی کردند..

واقعابه شمامیگم نگاه کنید ببینیدچه کسانی به گفتارولی فقیه ،این مرجع بزرگوار نزدیکترند. صد درصد خوب نمیشه ولی حداقل 50درصد هم از نظرات آقا رو جلب کند کافیست. ما که نمیخواهیم امامزاده درست کنیم.

اینها هرکدام بایستی از مشورت علما در درجه ی اول و بعد هم دانشمندان ومتخصصین امر استفاده کنند.

صلوات

 


موضوعات مرتبط: نکات مداحی و اخلاقی ماثور ازحاجی، حاج آقا و مسائل روز
ادامه بیانات نورانی اش
[ جمعه دهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:51 ] [ دوستدارحاجی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

شمس المادحین حاج آقا ارضی
برادران و خواهران ایمانی
تا اطلاع بعدی اینجا درخدمت
ومنتظر نظرات و دعای شماهستیم
صلوات
پاسخ به شبهات،حجره مجازي